My Arousing Heart
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Arousing Heart


 
PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni…

View previous topic View next topic Go down 
Message
ADMIN
ADMIN
 
 

Posts245
Reputation0
Join date2017-02-03

Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni… Empty
PostSubject: Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni…   Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni… I_icon_minitimeWed Feb 08, 2017 7:41 pm

Jednom je jedan bogat čovek uzeo sina za ruku i poveo na put u nameri da pokaže svom sinu kako siromašni ljudi žive. Proveli su nekoliko dana na farmi jedne veoma siromašne porodice.

Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni… Wallpapersdd0
Back to top Go down
https://myarousingheart.forumotion.com
ADMIN
ADMIN
 
 

Posts245
Reputation0
Join date2017-02-03

Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni… Empty
PostSubject: Re: Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni…   Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni… I_icon_minitimeWed Feb 08, 2017 7:41 pm

Po povratku kući, otac je upitao sina je li mu se dopalo putovanje. „Jeste, oče. Dopalo mi se“ – odgovorio je dečak. „Jesi li video kako žive siromašni ljudi?“ – upitao je otac. „O, da!“ – glasio je odgovor. „I koju si pouku doneo sa našeg putovanja?“ – ponovo upita otac.

Sin je odgovorio: ”Mi imamo jednog psa, a oni imaju četiri. Mi imamo jedan bazen koji zauzima polovinu dvorišta, a oni imaju potok koji nema kraj. Pred našom kućom sijaju lampioni, a kod njih zvezde. Naša terasa se širi do prednjeg dvorišta, a kod njih je prostrano na sve strane. Mi imamo parče zemlje na kome živimo, a oni beskrajna polja što se ne daju sagledati. Mi kupujemo hranu, a oni je sami gaje. Oko naše kuće su zidine, a oko njihove prijatelji.”
Back to top Go down
https://myarousingheart.forumotion.com
ADMIN
ADMIN
 
 

Posts245
Reputation0
Join date2017-02-03

Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni… Empty
PostSubject: Re: Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni…   Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni… I_icon_minitimeWed Feb 08, 2017 7:42 pm

Otac je ostao bez komentara.

A onda je sin dodao: ”Hvala ti oče, što si mi pokazao koliko smo siromašni.”

Prečesto zaboravljamo ono što imamo misleći samo na to šta nemamo. Ono što je za nekog od nas tričava stvarčica, za nekog drugog je dragocenost. Sve zavisi samo od toga sa koje se strane pogleda. Ponekad nam dečje mišljenje skreće pažnju na ono što je zaista važno u životu.
Back to top Go down
https://myarousingheart.forumotion.com

Sponsored content



Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni… Empty
PostSubject: Re: Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni…   Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni… I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Hteo je da pokaže sinu kako žive siromašni…
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Poučna priča o majci i sinu
» Kako hakovati svoje pamćenje i setiti se svega

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
My Arousing Heart :: MY AROUSING HEART MAGAZIN :: Poučne priče-
Jump to: